O firmie

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe „MARK’S” to firma nowoczesna, dynamiczna, odwołująca się do bogatych tradycji sięgających 1991 roku. Już od pierwszych dni firma stawiała na wysoką jakość, niepowtarzalny smak oraz zadowolenie klientów. Nowoczesne obiekty i linie produkcyjne pozwalają nam na utrzymanie wysokich standardów i dają gwarancję bezpieczeństwa dla produkowanej przez nas zdrowej żywności. Wdrożone procedury HACCP gwarantują rygorystyczne przestrzeganie higieny na wszystkich etapach produkcji.

Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną mięsa wieprzowego, wołowego i drobiowego oraz szeroką gamę wędlin, konserw, pasztetów i przetworów mięsno – warzywnych poprzez stale rozwijającą się sieć własnych sklepów firmowych i hurtowni. Współpracujemy również z największymi sieciami handlowymi w Polsce ,również w zakresie usługowej produkcji marek własnych.

Po wstąpieniu naszego kraju do struktur Unii Europejskiej nastąpił dynamiczny rozwój eksportu produktów naszej firmy

Jesteśmy dumni z tego, że dzięki uznaniu naszych klientów oraz wysokim standardom produkcji, nasze wyroby uzyskały liczne nagrody i wyróżnienia podczas targów, wystaw oraz konkursów.

Dla zwiększenia popytu na nasze produkty podejmujemy różnorodne działania dostosowujące nasze wyroby do potrzeb konkretnych odbiorców.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego zakładu, sklepów firmowych oraz hurtowni patronackich.

 

INFORMACJA P.P.H.U. MARK S SP. Z O.O. O REALIZOWANEJ STRATEGII PODATKOWEJ OD 1 STYCZNIA 2021 R. DO 31 GRUDNIA 2021

INFORMACJA P.P.H.U. MARK S SP. Z O.O. O REALIZOWANEJ STRATEGII PODATKOWEJ OD 1 STYCZNIA 2020 R. DO 31 GRUDNIA 2020

Kontakt

Przedsiębiorstwo Produkcyjno
Handlowo Usługowe Mark’s Sp. z o.o.

 

Prusak 23, 98-420 Sokolniki

tel. +48 62 78 32 801 - 804
e-mail: marks@marks.biz.pl